MÖBLER / Bord / Soffbord 6834425
nr 683 4425
Soffbord
trä, längd: 150, djup: 55, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 februari 2011
kl 18:43:25
200 kr
250 kr
400 kr